"Yaradan Rabbinin adıyla oku!"

Kıymetli Okuyucu,

Öncelikle; Kur’an ilmi bir hoca ile talim edilirse çok faydalı olur. Allah Teala bizleri Kur’an yolunda daim eylesin. Bu eserde eğitim amaçlı kullandığımız örnekler sesçe ve anlamca kulağa ve gönüle hitap eden özel kelimelerden oluşmuştur. Şiddet ve kötülük içeren hiçbir kelime kullanılmamıştır. Zira söz vücut bulup eyleme dönüşür.

Bu vesileyle metin ve manayı bir araya getirdik. Okuma ve anlama birbirini tamamlasın istedik. Bu kitabın her gün bir sayfasını okuyarak derse devam eden kişi Allah’ın izniyle 21 gün sonra Kur’an-ı Kerim’i mushaftan çok rahat okuyabilecektir.

Ülkemiz ve dünyadaki birçok Kur’an’a başlama tekniklerini inceleme neticesinde bu kitabı hazırlamaya koyulduk. Kur’an’ı öğrenmek isteyene yardımcı olan Allah Teala’dır. Kur’an yeryüzünde baştan sona ezberlenilebilen tek ve mucizevi bir kitaptır.

Bu kitabı her eline alan kişinin hafız ve hafize olmasını, dünyada ve ahirette en itibarlı kişilerden olmasını ümit ediyorum.

Varlık aleminde her şey Kur’an’la var oluyor.

Rabbi ile her an irtibat kurabilen bu seçkin zümreden olabilmek duasıyla…

Kur'an'a İlk Adım: Elif-Ba Kitabı ile 21 Günde Kur'an-ı Kerim'i Okumaya Başlayın

Sizin en hayırlınız Kur’an’ı öğrenen ve öğretendir – Hadis’i Şerif

Hafız Selman Okumuş tarafından Türkiye ve Dünyadaki birçok Kur’an öğrenme tekniği incelenerek ortaya konan bu çalışmayla günde bir sayfa bitirerek 21 günde Kur’an okumaya başlayabilirsiniz.

Kuranı Kerim ve Yüce Meali Bilgisayar Hatlı Orta Boy
Kuranı Kerim ve Yüce Meali Bilgisayar Hatlı Orta Boy
1. Kalite Şamua Kağıt, Lüks Sıvama Cilt, 2 Renk Ofset Baskı...
Dünyada En Kolay Okunan Bilgisayar Hattı ile Hazırlandı...
Seçilen yazı hem estetik hem de harflerin temel karakterlerini koruyan ve kolay okunmalarını sağlayan özel bir hattır... Harekeler ait oldukları harflerin hemen altında ya da üstünde sıralanmış, özellikle okumaya yeni başlayanlar hareke karışıklıklarına meydan vermeyecek şekilde düzenlenmiştir... Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzlerin isimleriyle beraber numaraları da verilerek okuyucunun aradığı sure ve cüz'ü numarasından da rahatlıkla bulabilmeleri amaçlanmıştır... Her bir sure başlığında, surenin adı, nazil olduğu yer ve ayet sayısı, rakam ve yazı ile belirtilerek sure hakkında bir ön bilgi verilmiştir...

Sesli Yasini Şerif Türkçe Fihristli Orta Boy
ORTA BOY BİLGİSAYAR HATLI FİHRİSTLİ YASİN-İ ŞERİF
192 Sayfa, Şamua Kağıt, Karton Kapak, Orta Boy Türçe Okunuşlu ve Mealli
192 Sayfa Olup içeriğe Yeni Eklenen Sure Ve Dualar BAĞIŞLAMA DUASI , CENAZE DUASI, FECR SURESİ, GÜNLÜK DUALAR Kitap içindeki Başlıca sure ve dualar YASİN, TEBAREKE, AMME, CUMA, KIYAMET, SECDE, FETİH, DUHAN, RAHMAN, VAKIA, KEHF, 4444 DUA, KENZÜL ARŞ DUASI, NAMAZ SURELERİ ve DUALARI ayrıca zengin içeriği sayesinde bir çok duayı öğreneceksiniz... Mevlüt, Vefat ve Özel Günlerde Dağıtabileceğiniz İçeriği En Geniş Yasini Şeriftir... Aradığınız Bütün Sure ve Duaları bu Kitapda Bulacaksınız, Piyasadaki en Geniş Kapsamlı Yasin-i Şerif Çeşididr... Eğitimci-Yazar Dr.SELMAN OKUMUŞ Dünya Ezbere Kur’an Okuma Birincisi